Tokat Kent Portalı ve Kültür Rotası'nın Web Ve Mobil Yazılımı Birçok İlklerle Yayına Girdi

Tokat'ın tarih, turizm, kültür ve tanıtım sitesi, İnteraktif Tokat, Kent Hakkında ve Kültür Rotası olmak üzere 3 ana başlıkta 'EyeTokat' olarak kullanıcıların hizmetine açıldı. Tokat 'ın gelenek ve göreneklerinden, ilçerine, kültür envanterlerinden, gezi mekanlarına kadar birçok yeri ziyaret edebileceğiniz bu site, Tokat'ın dini mekanlarını, türbelerini, kentsel alanlarını, tarihi yerlerini, müzelerini, mesire ve doğal alanlarını 360 derece sanal tur ile  size oradaymış gibi gezme imkanı sağlıyor.

Mytek A.Ş. olarak, yaklaşık 7 ay kadar süren bu çalışmada başta Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Yıldırım olmak üzere, bütün personel ve teknik ekip arkadaşlarmızın emeği geçmiştir.

 

Tokat'ın ilçelerini, camilerini ve mutlaka görmeniz gereken yerlerini 360 derece gezmek için İnteraktif Tokat yayında. Yüzlerce camii, medrese, türbe ve Tokat'ın bütün ilçelerini oradaymış gibi gezmek istiyorsanız, bu uygulama tam da size göre.

 

 

Tokat hakkında her türden bilgiye en kolay yoldan ulaşmak için EyeTokat.com yayında. Tarihi yapılardan, kentin tüm sokaklarına, doğal alanlarına, antik yapılarına kadar her yere ulaşmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey EyeTokat.com' u ziyaret etmek olacak.

 

 

Tokat seyehatinizi daha planlı ve dolu dolu geçirmek için; gideceğiniz yerleri önceden belirleyin ve gün gün hatta saat saat, ne yapacağınızı, kaç km yol kat edeceğinizi planlayarak hareket edin.

Daha detaylı bilgi için;

www.eyetokat.com

adresini ziyaret edebilirsiniz.